TO MY MASSIVE!

Niezależna grupa projektantów założona przez architektów Annę Zgadzaj i Bartosza Puchalskiego, związana z dziedzinami architektury, planowania przestrzennego, architektury wnętrz, wzornictwa oraz grafiki użytkowej.

Dlaczego „MASSIVE”? To jedno słowo z języka angielskiego najtrafniej oddaje nasze podejście do projektowania. Jest dla nas określeniem skali, siły przekazu, wyrazistości, jednocześnie stanowiąc jednolitą całość ze sobą i otoczeniem.

OFERUJEMY /

Projektowanie z pasją równocześnie dbając o zachowanie zasad. Na stałe współpracujemy z branżystami oraz kosztorysantami tworząc zespół osób zaangażowanych w działania projektowe i kompleksową obsługę inwestycji, w tym uzyskanie koniecznych uzgodnień i pozwoleń.

STRATEGIA /

To co robimy jest zawsze przemyślane nigdy przypadkowe. Naszym celem jest tworzenie poprzez poznanie tematu i problemów z jakimi przychodzi nam się mierzyć, kształtowanie przestrzeni oraz form w sposób nowoczesny i świadomy. Zawsze zwracamy uwagę na kontekst otoczenia, projektujemy z uszanowaniem przestrzeni poprzez wpisanie w nią elementów współgrających.

Staramy się umiejętnie operować masą niezależnie od skali czy formy oraz znajdować odpowiedzi na pytania poprzez projektowanie dla konkretnych ludzi i miejsc. Dbanie o jakość i spójność rozwiązań funkcjonalnych, materiałowych i konstrukcyjnych jest dla nas bardzo ważne.

Skupiamy się w szczególności na projektach, w których jesteśmy w stanie pokazać nasze ambicje, energię, indywidualne podejście do tematu, pragmatyzm i umiejętności. Cechuje nas charakterystyczny styl, innowacyjność. Cenimy prostotę i czyste formy wyrazu, które przemawiają do nas najlepiej, a my za pomocą nich.

DOŚWIADCZENIE /

Posiadamy bogaty warsztat zawodowy przy projektowaniu budynków o różnej funkcji i skali. Jesteśmy autorami i współautorami wielu zrealizowanych obiektów architektonicznych począwszy od domków jednorodzinnych poprzez wielkokubaturowe budynki usługowe i mieszkalne.

Dbamy o jakość, terminowość oraz konsekwentne przeprowadzenie projektu od wczesnego etapu analizy poprzez projekty koncepcyjne, budowlane i realizacyjne. Projektujemy z pasją równocześnie dbając o zachowanie zasad. Na stałe współpracujemy z branżystami oraz kosztorysantami tworząc zespół osób zaangażowanych w działania projektowe i kompleksową obsługę inwestycji.

ZAKRES DZIAŁAŃ /

PROJEKTOWANIE ARCHITEKTONICZNE, BUDOWLANE I WIELOBRANŻOWE /

Jest to najważniejszy obszar działania grupy. W naszej ofercie znajdują się projekty: domów jednorodzinnych, rezydencji, przebudów, budynków i zespołów mieszkalnych, budynków biurowych, obiektów użyteczności publicznej, urbanistyki, elementów zagospodarowania zewnętrznego oraz inne projekty indywidualnie na życzenie klienta.

PROJEKTOWANIE WNETRZ, DESIGN /

Zajmujemy się zarówno projektowaniem wnętrz prywatnych: domów i mieszkań, jak również przestrzeni komercyjnych: sklepów, restauracji, klubów, hoteli, przestrzeni biurowych i publicznych, projektów mebli i wyposażenia.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE /

Wykonujemy szereg usług w zakresie dziedziny projektowania graficznego, do których zaliczamy projektowanie: logotypów, identyfikacji wizualnej, materiałów promocyjnych w zakresie BTL oraz projektowaniem różnych form graficznych z przeznaczeniem użytkowym.

WIZUALIZACJE, DRUK, INNE /

Jako uzupełnienie poszczególnych etapów projektowych, a także na indywidualne życzenie klienta oferujemy: fotorealistyczne wizualizacje 3d obiektów architektonicznych, wnętrz, animacje 3d inwestycji, makiety, 3d printing.